Home » Virtuvės baldai » Mediniai virtuvės baldai
Mediniai virtuvės baldai

Mediniai virtuvės baldai

Kokie baldai yra jūsų virtuvės? Jei jūsų išsirinkti virtuvės baldai yra mediniai, patarimai kaip juos prižiūrėti, skirti jums.
Virtuvės baldai labai dažnai gaminami iš poliruotos medienos. Reikia pabrėžti, jog bėgant laikui yra sunku išlaikyti pirminę poliruotos medienos baldų išvaizdą, kadangi tokios medienos paviršius yra itin lengvai pažeidžiamas ir neatsparus mechaniniams pažeidimams – įbrėžimams, smūgiams ir pan. Tačiau nereikia manyti, jog poliruota mediena neturi jokių privalumų: visų pirma, šios medienos baldai itin dekoratyvūs, be to, yra lengvi, tad juos nesunku transporto iš vienos vietos į kitą.

Ką daryti, kad poliruotos medienos virtuvės baldai būtų švarūs: iš šios medienos pagaminti virtuvės baldai bus švarūs, jei laikysitės šių rekomendacijų. Visų pirma, reikia pabrėžti, kad šiems virtuvės baldams gali pakenkti vanduo. Tad kuo turėtų būti valomi poliruotos medienos virtuvės baldai? Atminkite, jei jūsų virtuvės baldai yra pagaminti iš poliruotos medienos, teks naudoti specialias valymo priemones, tad ieškodami tinkamos valymo priemonės, kuri tiktų šiems baldams, nepatingėkite perskaityti etiketes – būtent jose bus nurodyti, kurios valymo priemonės tinka poliruotos medienos baldams, o kurios – ne.
Būtent dėlto, jog poliruotos medienos baldams kenkia vanduo, dera atsiminti, jog jiems gali pakenkti net vandeniu sudrėkintas skudurėlis. Būtent dėl šios priežasties iš poliruotos medienos pagaminti virtuvės baldai turėtų būti valomi štai taip: visų pirma, juos reikia nuvalyti sausa flanelės skiaute, o po paimkite dar vieną skiautę, sudrėkintą alyva, ir ja šluostykite baldus. Praėjus maždaug pusvalandžiui, dar kartą baldus nušluostykite sausa flanelės skiaute. Po šios procedūros virtuvės baldai ne tik bus švarūs, bet ir gražiai blizgės.

Jei ant poliruotos medienos virtuvės baldų pastebėjote nedidelių įbrėžimų, žinokite, jog juos puikiai pašalinsite vatos tamponėliu, suvilgytu raudoname vyne.
Laikantis šių rekomendacijų, virtuvės baldai bus idealiai švarūs bei puikiai atrodys.